Chorvatské hotely

Jestliže se vydáváte do Chorvatska na dovolenou a přemýšlíte, kde a jak se ubytovat, můžete se ubytovat jak u soukromých ubytovatelů, kteří nabízejí ubytování poměrně levně a často, ale další možností jsou hotely, které se ale rozdělují podle kvality ubytování na pětihvězdičkové, čtyřhvězdičkové, pak se jedná o hotely se třemi a dvěma hvězdičkami a tyto úrovně hotelů se velmi liší.

Pětihvězdičkové hotely

Jestliže sháníte bydlení v co největší blízkosti u moře a nebude vám vadit, když si na za noc připlatíte, můžete se ubytovat v pětihvězdičkovém hotelu. Takový hotel je kromě běžných restaurací a barů vybavem bazény, sportovišti, najdete zde také sauny a jiná zařízení pro zpříjemnění vašeho pobytu. Za noc si zde zaplatíte od 90 do 150 eur.

Čtyřhvězdičkové a tříhvězdičkové hotely

Za noc v hotelu čtyřhvězdičkovém si zaplatíte přibližně 40 až 90 eur. Od Pětihvězdičkových hotelů se ty čtyřhvězdičkové liší zejména tím, že neposkytují takový rozsah služeb, bazény v těchto hotelech nejsou tak běžné. Cena na noc v hotelu s třemi hvězdičkami je opět o něco nižší, jedná se o 25 až 60 eur za noc. Musíte ovšem počítat s tím, že se k moři projdete o něco dál, neočekávejte také žádné hotelové služby, ty jsou výsadou čtyř a pětihvězdičkových hotelů.

Hotely se dvěma hvězdičkami

Dvouhvězdičkové hotely vás ničím nepřekvapí, mnozí turisté však ocení příznivé ceny, za jednu noc v takovém hotelu zaplatíte přibližně 20 až 50 euro. Neočekávejte přehnané pohodlí, tento způsob ubytování se velmi podobá ubytování u soukromých ubytovatelů, takže pokud uvažujete o ubytování v této cenové hladině, můžete si vybrat, kde chcete bydlet. Než ovšem začnete platit ubytování, rozhodně si nejprve prohlédněte, kde to vlastně budete bydlet a za jaké ubytování utrácíte své peníze. Ceny uvedené zde jsou obvyklé v hlavní sezóně, mimo turistickou sezónu se ceny mohou lišit a ubytování být o dost dražší.

Náhodné fotky z vašich cest

Dubrovník_23
Dubrovník_6
Chorvatsko_4
Chorvatsko_34